Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як заощадити на поїздці до Києва

 

Подивитися Київ і не витратити величезну суму грошей можливо. Незважаючи на те, що це столиця і дуже дороге місто, можна заощадити.
Проживання одна з витратних частин поїздки. Готелі дорогі. Щоб не переплачувати за готель завжди можна забронювати квартиру подобово в Києві. Знайти хорошу квартиру в потрібному місці і за доступною ціною допоможе Vlasne.ua, де завжди є в наявності квартири в Києві, а також у Львові та інших містах України. На порталі тільки власники, з якими можна безпосередньо спілкуватися. Бронювати краще на сайті. Є безпечне бронювання.Для користувачів існують пропозиції, за допомогою яких можна економити. З Vlasne.ua витрати часу і коштів знижуються. Портал пропонує вам невеликий огляд цін на житло в Києві.

Голосіївський район

Зручне місце, так як прилягає до центру, має станції метро і хорошу транспортну розв’язку. Найзеленіший район Києва. Середня ціна в хостелі 100 грн., А мінімум 50 грн. Однокімнатна від 400 грн. Ціна двокімнатної від 600 грн.Квартири люкс коштують від 900 грн.

Деснянський район

Розташований віддалено від центру. Хороша транспортна розв’язка. Ціна в хостелі від 40 грн. Вартість однокімнатної квартири від 300 грн, а двокімнатної – від 400 грн. Апартаменти люкс від 600 грн.

Оболонський район

З зручною транспортною розв’язкою, станціями метро, ​​красивим видом на Дніпро і набережної. Хостел від 60 грн. Однокімнатна квартира мінімум 300 грн, а двокімнатна від 400 грн. Квартири люкс від 700 грн.

Подільський район

Межує з центром. Історична частина міста, тому тут багато пам’яток. Є станції метро і відмінна інфраструктура. Хостел від 100 грн. Однокімнатна квартира від 450 грн, двокімнатна ж від 600 грн.Елітне житло коштує від 900 грн.

Солом’янський район

Розташований недалеко від центру. Хороша транспортна розв’язка. Тут знаходиться міжнародний аеропорт, поруч залізничний вокзал. Тут мало пам’яток.Хостел може коштувати від 100 грн, а однокімнатна мінімум 400 грн, двокімнатна ж від 500 грн. Ціни на квартири люкс від 800 грн.

Дарницький район

Розташований на лівому березі річки Дніпро. Має станції метро і транспортну розв’язку. Це промисловий район Києва.Місце в хостелі від 60 грн. Однокімнатна квартира від 400 грн., Двокімнатна від 500 грн. Ціни на люкс від 800 грн.

Дніпровський район

Знаходиться також на лівому березі. Є станції метро. Місцями відкриваються прекрасні види на Дніпро. Хороша інфраструктура.Ціна хостела від 90 грн. Однокімнатні від 400 грн. Двокімнатні від 550 грн, а люкс від 800 грн.

Печерський район

Центральний район столиці. Є тут і метро, ​​і хороша інфраструктура і багато пам’яток. Ціни в хостелах від 100 грн. Однокімнатна від 500 грн., Двокімнатна від 600 грн. Елітна нерухомість від 900 грн.

Святошинський район

Межує з центром. Є станції метро і розвинена інфраструктура. Хостел мінімум 100 грн. Квартири: однокімнатна від 400 грн, двокімнатна від 600 грн, люкс від 800 грн.

Шевченківський район

Центральна історична частина міста, де знаходяться найвідоміші пам’ятки. Є метро і інфраструктура. Вибір житла дуже великий, тому можна знайти як дуже дешеве, так і дороге.В середньому ціна хостела 120 грн, а мінімум від 50 грн. Однокімнатні від 400 грн, двокімнатні від 600 грн, люкс від 800 грн.

Підбір житла буде більш приємним, якщо робити це за допомогою Vlasne.ua.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно