Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як зареєструвати підприємство

 

Починати бізнес треба не тільки з реалізації бізнес-ідеї, а й з легалізації такої діяльності. В даному випадку це як мінімум реєстрація вашого підприємства і постановка його на облік в податкові органи.
Є пару варіантів реалізації цього процесу, а саме, реєстрація підприємств здійснюється:

– онлайн (якщо у вас є ЕЦП);

– шляхом подачі документів безпосереднього державного реєстратора.

У кожного з цих варіантів є свої плюси і мінуси. Але давайте по порядку.

Онлайн реєстрація підприємств – це новинка, яка працює відносно недавно і навіть не виходячи з дому ви можете подати заяву на реєстрацію.

Але тут варто відзначити, що онлайн реєстрація відбувається тільки з можливістю використання модельного статуту. При цьому є можливість вибрати деякі пункти статуту і кастомизировать під себе цей документ.

Головним мінусом при цьому залишається те, що при опрацюванні заяви і реєстрації підприємства, реєстратор, який це робить, не завжди завантажує обрану вами версію статуту.У майбутньому, в силу даного факту, у вас можуть виникнути проблеми при покупці нерухомості, при відкритті рахунку в банку або в будь-якому іншому випадку де потрібно перевірити повноваження директора або легітимність прийнятих на загальних зборах рішень, адже всі ці умовипередбачені в названому вище документі.

Зареєструвати компанію можна і традиційним способом, а саме подати документи в паперовому вигляді.

В даному способі більше нюансів.

Зареєструвати ТОВ можливо, як на модельному статуті, так і на власному. На витрати це рішення не впливає, але важливо знати:

1.При реєстрації ТОВ на модельному статуті рішення / протокол про створення посвідчується нотаріально, а ось при реєстрації на власному статуті необхідно буде нотаріально завірити статут, а рішення / протокол можна зробити просто в письмовому вигляді.

2.Завіряти статут необхідно відразу в двох примірниках, адже один з них ви віддаєте разом із заявою.

3. Про вибір системи оподаткування краще позбутися заздалегідь і подати паперову версію заяви разом з документами на реєстрацію.Тим більше, що платником ПДВ можна зареєструватися зараз тільки через подачу електронної заяви або при подачі документів реєстратору.

Також необхідно позначити інформацію, яку потрібно обдумати перед початком процесу реєстрації:

1) Придумайте назву. До реєстру його можна внести на двох мовах: українською та англійською.Для назв є свої обмеження, з якими потрібно ознайомитися. Також подумайте про майбутнє і реєстрації торгової марки, адже тут теж є свої обмеження.

2) Визначтеся з розміром статутного капіталу.Максимального або мінімального розміру не передбачено законодавством, тут залежить тільки від ваших можливостей, адже внести його потрібно протягом шести календарних місяців з моменту реєстрації.

3) Продумайте яку адресу вказати в рядку «місцезнаходження».На цю адресу буде приходити вся кореспонденція для компанії, особливо важливо отримувати листи і повідомлення від державних органів. Якщо такої адреси у вас на прикметі немає, то хорошим варіантом буде оренда юридичної адреси.

4) Визначтеся ніж компанія буде займатися. Це дуже важливо для вибору видів діяльності відповідно до затвердженого класифікатора, від видів діяльності також залежить і реєстрація торгової марки в майбутньому.

5) Виберіть номер телефону для внесення до реєстру.

Коли ви визначилися з усіма пунктами, перерахованими вище і підготували документи, то їх потрібно віднести на реєстрацію.Реєстрація ТОВ в Києві, а саме подача документів відбувається в районних центрах надання адміністративних послуг, в інших містах процедура аналогічна. Пам’ятайте завжди краще звернутися до експертів з реєстрації підприємств, як https://fidemmoris.ua/.

Адже якщо ви не впевнені, що розібралися у всіх нюансах, то краще піти на консультацію до юриста, адже можна не тільки витратити час даремно, а й понести цілком реальні збитки.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно