Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як зменшити рахунки за опалення: сім кроків до тепла в будинку

19013.jpg
 

Починати слід з теплоаудіту – ця процедура покаже, куди йде тепло з будинку.
Про сім кроків, які допоможуть зменшити платіжки за опалення, пише в колонці «Сегодня» засновник системи розумного будинку CLAP Олександр Пойманов.

А починати слід з теплоаудіту – ця процедура покаже, куди йде тепло з будинку і що треба зробити в першу чергу, щоб зменшити втрати тепла.

Зараз багато українців платять за обігрів вулиці, так як більшість будинків, побудованих до 1990 року, мають клас енергоефективності “Е”. Він означає, що більше 50% тепла втрачається через неутеплені стіни, вікна, підвали, двері і даху.

Наступні кроки: це ремонт в підвалі, де заховані труби, утеплення фасаду, установка (при можливості) теплового лічильника в квартирі, а також регульованих батарей, енергозберігаючих вікон.

Значно економити дозволяє установка системи розумного будинку, за допомогою якої ви програмуєте сценарії споживання ресурсів на всі випадки життя (відпустка, робота, комфортний режим і т.д).Причому система дозволяє економити гроші власників як старого, так і нового житла.

Нагадаємо, що будівельна корпорація «Укрбуд» заявила про впровадження нових стандартів в житловому будівництві столиці.Забудовник анонсував установку системи розумного будинку CLAP в будинках, які будуть здаватися в 2018 році. Передбачається, що CLAP встановлять в більш ніж 20 тисячах квартир.У корпорації заявили, що доплачувати за систему розумного будинку нікому не доведеться – незалежно від класу житла вона буде встановлена ​​«за замовчуванням».

Джерело: segodnya.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно