Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як зміниться Лівий берег Києва до проведення Євробачення

remont washing machin levij bereg
 

Біля МВЦ на Лівобережній, який стане майданчиком для проведення Євробачення-2017, облаштують нову набережну – з баскетбольним майданчиком, тенісними кортами, велодоріжками і плавучим басейном на 300 осіб. Вхід на набережну планують зробити безкоштовним.

Пляж збережуть

Як розповів депутат Київради Олег Петровець, тенісні і баскетбольні майданчики матимуть сучасне гумове покриття, а вздовж всієї зони здоров’я побудують велосипедні доріжки. Крім того, набережну озеленять, облаштувавши біля неї сквер. А ось ідея плавучого басейну з’явилася після того, як місцеві жителі давно облюбували пляж неподалік від Патріаршого собору. Але стічні води, в тому числі злив міської каналізації, зробили це місце небезпечним для купання.

“За допомогою сучасних систем фільтрації і циркуляції ми зможемо використовувати воду з Дніпра і обладнати в цьому місці басейн приблизно на 300 осіб з шезлонгами, парасольками і іншим необхідним інвентарем”, – говорить нам Петровець.

Тут же з’явиться ще один пункт байкшерінга – мережі прокату, яка практикує видачу велосипедів в одному місці, а прийом – в інших.

“До Євробачення тут обов’язково з’явиться наш сервіс”, – розповів керівник проекту Nextbike Олексій Кушка.

Гроші шукають у меценатів

За словами радника мера Дмитра Білоцерківця, побудувати набережну збираються за рахунок меценатів.

“Ми сподіваємося, що даний проект буде реалізований без залучення фінансування з міського бюджету.Які його послуги будуть платними, а які безплатними, стане відомо після остаточного затвердження концепції”, – сказав нам Білоцерківець.

На думку урбаниста Григорія Мельничука, будівництво набережної, яка дуже потрібна, цілком може бути реалізовано за рахунок забудовників, які зводять багатоповерхівки в даному районі.

“Продавати квартиру з видом на берег річки і з видом на набережну – це велика різниця”, – вважає Мельничук.

Нагадаємо, нова набережна буде починатися приблизно в 300 метрах від станції метро “Лівобережна”, біля Русанівського каналу, і йти в бік Подільсько-Воскресенського моста. Її довжина складе більше 1,5 кілометра. В ході реалізації проекту з прибережної зони і суміжних територій приберуть сміття, МАФи і дебаркадери.

Джерело: vesti-ukr.com

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно