Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Як знизити комунальні витрати в приватному будинку

16147.jpg
 

Основні комунальні витрати в будинку пов’язані з системою опалення і енергоресурсами. Дізнайтеся, як зменшити основні витрати.
економне енергозабезпечення

Витрати на опалення будинку – найбільш істотні з регулярних платежів. Їх зниження стає першорядним завданням. Цього можна досягти, не тільки добре утепливши будинок, але і вдавшись до допомоги сучасних технологій.

Установка на даху будинку сонячного колектора протягом 2-3-х років окупить його вартість, після чого гаряча вода більшу частину року стане безкоштовною.

Використання сучасного опалювального котла з автоматичним регулюванням потужності в залежності від погоди і потреб будинку дозволяє заощадити 15-20% палива, а конденсаційного котла – ще 10-20%.Однак такий котел дорожче і термін його окупності залежить від конкретних умов на об’єкті. Економити можна, точно вибравши потужність котла відповідно до параметрів будинку, щоб він працював в оптимальному режимі.

Також важливо правильно вибрати паливо: газ – найбільш дешевий енергоносій (трохи дорожче його дрова), але електричне опалення дозволяє оперативніше змінювати температуру і вимикати зайві прилади (зниження температури на 1 ° С економить 5% енергії, аперіодичне вимкнення – до 10%).

Електрика економічніше газу при приготуванні їжі.Його переваги зростають при використанні нічних двозонних або тризонних тарифів, що становлять 0,7 або 0,4 від базового денного тарифу і дозволяють заощадити 30% і більше на оплату за електроенергію в порівнянні з однотарифним обліком.

Важливу роль відіграє і оптимальний розподіл тепла по будинку. В рідко використовуваних приміщеннях температура може бути нижче.Тому слід регулювати подачу тепла в кожну кімнату з допомогою автоматичних термостатів, що дозволяє скоротити витрати палива до 40-60%.

Застосувавши систему рекуперації (яка передбачає нагрівання надходить холодного повітря відпрацьованим теплим), можна зменшити втрати тепла при вентиляції в 4-5 разів.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно