Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Яка нерухомість є у кандидатів в президенти України

 

31 березня в Україні відбудеться 1-й тур сьоме президентських виборів. Ми вивчили декларації кандидатів і дізналися, яка нерухомість їм належить.
Декларації опубліковані на сайті ЦВК: з них можна дізнатися категорію нерухомого майна (земля, будинок, квартира, офіс, гараж), його ціну на момент придбання і на момент оцінки, а також частку майна, що належить самому кандидату.

Спочатку ЦВК України зареєструвала 44 кандидата і відмовив в реєстрації 48 претендентам. До 7 березня 5 кандидатів скористалися правом зняти свою кандидатуру. 8 березня ЦВК затвердила текст виборчого бюлетеня на 39 кандидатів.Це рекордна кількість для виборів президента України. Раніше рекорд належав виборів-2004, на яких за перемогу боролися 24 претендента. На попередніх виборах у 2014 році балотувався 21 кандидат.

Найстарішому кандидату 75 років

Тільки 10 кандидатів раніше брали участь у виборах. Решта – дебютанти. Микола Габер та Юрій Кармазін повернулися в бюлетень через 20 років після Вибори-1999.Наймолодші кандидати – Олександр Данилюк та Віктор Кривенко: обом по 37 років.Найстарший кандидат – 75-річний соціаліст Олександр Мороз: він пропустив лише найперші вибори-1991 року, а з виборів-1 994 незмінно виявляється серед претендентів на найвищу державну посаду в Україні.

4 з 39 кандидатів – жінки.Два претендента носять прізвища Тимошенко і два – Шевченко. 25 осіб вказали місцем проживання Київ, другим за кількістю своїх жителів в бюлетені несподівано виявилася Коломия Івано-Франківської області: в 61-тисячному містечку живуть Аркадій Новак і Юрій Тимошенко.

У деяких кандидатів у власності нічого немає

Відзначимо, що дані про нерухомість кандидатів вказані не повністю. Проте, навіть наявна інформація виявилася цікавою.Наприклад, нерухоме майно за межами України виявили тільки у коміка Володимира Зеленського. З 20 листопада 2014 року Володимира і його дружина Олена в рівних частках орендують квартиру в Великобританії площею 91,9 квадратного метра.

Крім того, Олена задекларувала квартиру в Києві площею 269,7 «квадрата», яка належить фірмі Aldorante Limited, зареєстрованої на Кіпрі. До житла додаються 2 паркувальних місця: на 20,7 і 21,9 квадратного метра – вони також належить кіпрській фірмі.

Вся нерухомість Юлії Тимошенко (зазначена нею в декларації) розташована в селищі міського типу Козин Обухівського району Київської області.Він знаходиться в 25 кілометрах від центру Києва – там Юлія Володимирівна орендує будинок на 588 «квадратів» і 4 земельні ділянки, розташованих під і поряд з будинком; їх сумарна площа складає 6106 квадратних метрів.

У повному розпорядженні Петра Олексійовича Порошенка кілька земельних ділянок (в тому числі – в Козині), будинок, 3 квартири (2 в Києві і 1 в Вінниці) і нежитлове простір 1-го поверху в Одесі.Крім того, у глави держави знаходиться в іпотеці база відпочинку «Лебідь» в селі Лиман Татарбунарського району Одеської області.

Від жомового ями до стайні і молочного цеху

Ольга Богомолець намагається розподіляти свої активи рівномірно між різними видами нерухомості. Ігор Шевченко робить ставку на офіси і гаражі.А ось Аркадій Корнацький вважає за краще мати справу з землею: у власності 65-річного депутата-підприємця 48 ділянок. Це не рахуючи більш ніж 10 будинків. Правда, квартира у Аркадія Олексійовича лише одна: столичні апартаменти на 101,5 квадратного метра.Зате бізнесмен володіє такими цікавими об’єктами, як стайня, овочесховище і молочний цех.

Однак самий нетривіальний об’єкт нерухомості у всіх деклараціях – Жомові яма, в якій зберігають дрібно нарізану цукровий буряк.Належить цей склад іншому соціалісту – Іллі Ківі.

У багатьох кандидатів у президенти України нерухоме майно декларують їх подружжя. Так, Роман Безсмертний, Юрій Бойко, Анатолій Гриценко, Олександр Данилюк проживають в квартирах, оформлених на їхніх дружин.Дружині Валентина Наливайченка належить цілий набір нерухомості: 2 земельні ділянки, дачний будинок, 2 квартири і машиномісце. Олександр Мороз і Віталій Скоцик володіють квартирами спільно з дружинами.У деклараціях Олега Ляшка та Олександра Шевченко землі, будинки і квартири записані на співмешканок.

Джерело: realt.by

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно