Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Які країни залучають потенційного покупця закордонної нерухомості

13970.jpg
 

У першому півріччі 2016- го основні запити і угоди проходили в таких сегментах, як житлова і комерційна нерухомість в Європі (особливо популярні Польща, Німеччина, Латвія), як правило, вже з орендарями і прорахованою прибутковістю.

Також інвесторів цікавила житлова нерухомість на узбережжі. “Цього року попит на курортну нерухомість змістився з Туреччини і Болгарії, популярних минулого літа, в сторону Чорногорії, Албанії та Іспанії. Для тих, хто шукає країни, в яких зараз можна максимально дешево придбати нерухомість, підходять Греція і Болгарія”, – повідомила начальник відділу закордонної нерухомості ТОВ “ППФ “Крона” Яна Коваленко.

За словами експерта, нинішній покупець закордонної нерухомості – це головним чином вдумливий інвестор. Тому прогнозувати що-небудь у зарубіжній нерухомості дуже складно, оскільки, крім потреб покупця, багато що залежить ще і від геополітичної ситуації в світі.

“Можна тільки припускати, що для збереження свого капіталу як і раніше будуть цікаві Польща і Німеччина, для здачі в оренду в курортний сезон – Чорногорія, Туреччина, Таїланд, для спекулятивних цілей – Албанія, а при певних умовах, Туреччина і Греція”, – додала Яна Коваленко.

Джерело: stroyobzor.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно