Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Які податки будуть платити українці

6155.jpg
 

На початку квітня Мінфін ініціював зміни в податкове законодавство і розробку нового Податкового кодексу. У серпні відбулася презентація основних принципів та ідей, які закладаються в новий документ.Ця презентація викликала багато критики як з боку експертного співтовариства, так і підприємців. Мінфін прислухався і скорегував свої пропозиції.Одночасно з публічної сфери ушлазаместітель міністра фінансів Олена Макеєва, яка курирувала питання реформи в міністерстві, і останнім часом з цього питання висловлюється тільки сама міністр Наталія Яресько.

Прийняття нового Податкового кодексу є одним з маяків програми кредитування України Міжнародним валютним фондом.

Відкриваючи засідання Нацради, Президент Петро Порошенко зазначив, що при введенні податкових новацій важливо не допустити скорочення соціальних виплат, особливо пенсій.Серед найгостріших проблем бізнесу він назвав обтяжливе адміністрування податків, нестабільність податкового законодавства, високе фіскальне навантаження на фонд заробітної плати, а також тіньову економіку і контрабанду.Президент нагадав депутатам і чиновникам про важливість спрощеної системи оподаткування для розвитку малого та середнього підприємництва в країні. Зробив акцент на важливості реформування Державної фіскальної служби.Президент також вважає, що в Україні слід ввести оподаткування багатства і предметів розкоші.

Напередодні засідання Нацради стверджувалося, що на розгляд будуть винесені мінімум два проекти: Мінфіну і один з розроблених ініціативними групами.Але де-факто проект Мінфіну є базовим, решта пропозиції будуть розглядатися як поправки до нього.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно