Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Які потребують поліпшення житлових умов пропонують перевіряти

17282.jpg
 

З нами відповідний законопроект.
Мінрегіон підготував законопроект, який дозволить зменшити кількість громадян, які перебувають на обліку як що потребують поліпшення житлових умов.

Зокрема, виконкоми органів місцевого самоврядування будуть перевіряти інформаційні системи на наявність відомостей, що стали підставою для постановки громадян на відповідний облік.Якщо в інформаційних системах таких відомостей не виявиться, виконкоми будуть запитувати їх безпосередньо у громадян.

Таким чином, громадяни будуть зобов’язані повідомляти виконкоми про поліпшення своїх житлових умов, в результаті якого пропали підстави для надання їм іншого жилого приміщення, про їх виїзді на ПМЖ в інший населений пункт, а також про зміну місця роботи.

Відомості, отримані за результатами перевірки, будуть вносити до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Якщо перевірка встановить відсутність підстав для перебування громадян на обліку як потребують поліпшення житлових умов, вони будуть з нього зняті рішенням виконкому.

Законопроект № 6724 «Про внесення змін до статті 40 Житлового кодексу Української РСР» зареєстрований у Парламенті 14 липня 2017 року.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно