Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Які регіони хочуть отримати повноваження в сфері архбудконтролю

yckw
 

Станом на 4 квітня 2016 років Луцьк, Маріуполь і Тернопіль, пройшовши процес децентралізації, вже користуються повноваженнями в сфері держархбудконтролю.

У той же час влада Харкова і Херсона звернулися в Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) України для створення спільних комісій для процесу прийому-передачі справ і вже найближчим часом отримають нові повноваження.

Як наголошується в повідомленні, влада Чернівців, Одеси, Івано-Франківська, Кіровограда, Львова, Рівного та Сум заявили про бажання створити власні інспекції держархбудконтролю, направивши відповідні листи в ДАБІ, і зараз формують необхідний пакет документів.

Таким чином, половина обласних центрів виявили зацікавленість в отриманні нових містобудівних повноважень, тоді як інша половина не проявили активності в цьому процес.

Децентралізація системи держархбудконтролю передбачає передачу місцевим громадам ряду містобудівних функцій. Зокрема, щодо реєстрації декларацій і повідомлень про початок виконання будівельних робіт, прийняття в експлуатацію об’єктів, які починали будуватися за декларативним принципом, здійснення перевірок, видачі приписів про усунення порушень і накладення штрафних санкцій на порушників.

Джерело: delo.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно