Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Які зміни очікують Київський зоопарк на першому етапі реконструкції

17803.jpg
 

Під час першого етапу реконструкції Київського зоопарку планується побудувати підземний акваріум, новий мавпятник і відкриті вольєри для птахів. Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Спасибко.
“Проект першої черги передбачає реконструкцію озер біля входу з боку проспекту Перемоги, реконструкцію обезьянника зі створенням зимових і літніх вольєрів, будівництво вхідної групи” Південна “з підземним акваріумом, будівництво” Універсального павільйону “звідкритим вольєром для утримання птахів. За планами перша черга реконструкції буде завершена в 2018 році “, – сказав Спасибко.

За його словами, щоб зберегти і захистити все унікальні дерева і рослини, фахівці провели обстеження парку і зараз розробляють дендроплан.

Кошти на реконструкцію зоосаду будуть виділятися поетапно, після отримання державної експертизи на кожен з етапів. “Після завершення робіт ми відкриємо для киян і гостей столиці один з найсучасніших зоологічних парків в Європі.Тут буде справжня Саванна, Південна Африка, Мадагаскар. Можна буде спостерігати за тваринами в майже природних умовах їх існування “, – додав Спасибко.

Джерело: 44.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно