Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Яким буде після ремонту будинок з “літаючою тарілкою” в Києві

18934.jpg
 

Скандал навколо будинку з “літаючою тарілкою” в Києві – будівля інституту має стати частиною ТРЦ. Проект також передбачає будівництво багатоповерхового критого паркінгу.
Навколо легендарного будівлі з “літаючою тарілкою” біля станції метро “Либідська”, поруч з яким ведеться будівництво ТРЦ, розгорається новий скандал.На сайті однієї зі столичних арт-майстерень з’явився макет майбутнього торгового центру, частиною якого має стати той самий будинок Інституту науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) – з “літаючою тарілкою”.

Згідно макету, впритул до інституту прибудований не тільки ТРЦ, але і цілий парк розваг – з американськими гірками, колесом огляду і літніми майданчиками ресторанів швидкого харчування. Проект також передбачає будівництво багатоповерхового критого паркінгу.У майстерні, на сайті якої з’явився макет, коментувати його відмовилися.

Доля “тарілки” в Києві

Долею будівлі УкрІНТЕІ столичні активісти почали перейматися ще в минулому році, після того як частина інституту разом з “літаючою тарілкою” (6,2 тис. Кв.м) Фонд держмайна передав в оренду на 50 років компанії – забудовника ТРЦ. В обмін забудовника зобов’язали реконструювати 16-поверхова будівля інституту і облаштувати в ньому перший в Україні інтерактивний музей науки для дітей і молоді.

Роботи у висотці стартували ще в минулому році, однак остаточний проект ТРЦ так і не був представлений. Чи не бачив проект і автор будівлі-“тарілки” 88-річний архітектор Флоріан Юр’єв.За його словами, представники компанії-забудовника і архітектурна група, яка працює над створенням музею науки, запевнили його, що перебудовувати будівля не будуть, а концертний зал “літаючої тарілки” відреставрують, зберігши його унікальну акустику.Однак, як каже Флоріан Юр’єв, проектну документацію, згідно з якою буде здійснюватися реставрація, йому досі не показали. Переживає архітектор і за подальше функціональне призначення “тарілки”, так як воно залишається неясним.

За словами директора Малої академії наук Оксена Лісового, що займається створенням музею науки, після реставрації унікальний сферичний зал і далі буде використовуватися за своїм прямим призначенням як це прописано в договорі між Фондом держмайна іінвестором. “Сьогодні сферичний зал знаходиться в катастрофічному стані і потребує ремонту. Після реставрації в” тарілці “будуть проводитися конференції та тематичні заходи”, – говорить Лісовий.

Ремонт будівлі інституту

Закінчити будівництво ТРЦ і реконструкцію будівлі інституту планують восени цього року. “Роботи ведуться активно: відремонтовано підвальне приміщення, дах, зараз змінюється фасад будівлі.На вересень у музеї науки запланована перша виставка “, – говорить Лісовий.

Джерело: segodnya.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно