Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Яким буде світ через 100 років: футурістіка від Samsung

9561.jpg
 

У компанії вважають, що через століття образ життя людства кардинально зміниться: від самих умов проживання до способів розважатися. І, звичайно, основним драйвером цих змін стануть просунуті технології.

Багато з цих прогнозів базуються на очікуваннях про зміну навколишнього середовища і життєвих умов людини (зростаюче населення планети, колонізації найближчих планет).Серед найсміливіших прогнозів:

Суперхмарочосі з вуглецевих нанотрубок і алмазних нанониток – в порівнянні з ними найвищі сучасні хмарочоси здадуться скромними будиночками.

Хмарочоси підуть не тільки вгору, але і закопав вглиб Землі.У компанії вважають, що людство буде жити і в підземних спорудах глибиною до 25 поверхів.

Підводні міста в «бульбашки», де вода буде використовуватися для генерування кисню, а також – для створення водневого палива.

Особисті дрони, які будуть служити засобом переміщення і повністю витіснять машини. Деякі дрони будуть настільки потужними, що зможуть переміщувати будинку.

3D-друк будинків, їжі і меблів. Правда, цей прогноз справджується вже зараз.

Віртуальні зустрічі: на наради можна буде відсилати голограму себе, а працювати з дому.

Домашні медичні діагностичні установки (medi-pods), де можна буде перевірити своє здоров’я, прийняти ліки або віддалено скористатися послугами хірурга.

Жилі колонії на Місяці і Марсі.

Домашні гідропоніческіе ферми (не вимагають грунту), де можна вирощувати собі їжу.

Свої прогнози в компанії ілюструють детальними рендерами, а кому мало картинок – є навіть «відеовікна в майбутнє»:

Джерело: ain.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно