Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Якщо тепла немає більше 12 годин киянам повинні робити перерахунок

7203.jpg
 

В іншому випадку, якщо тепло не відновлено, то за той наступний період часу, поки йде відновлення, кияни не повинні платити. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

«Є норматив – 12:00. Цей час дається службам на усунення аварії. Якщо теплопостачання не відновлена, то за той проміжок часу, поки тривають відновлювальні роботи, плата за опалення не стягується. І ці 12:00 даються службам один раз на місяць.І в разі повторної аварії, плата теж не береться », – пояснив чиновник.

Петро Пантелєєв також сказав, що кожен район веде облік на предмет, як в кожен дім подавалося тепло, починаючи з 10-го числа, чи були аварії, скільки часу знадобилося на їх ліквідацію.

«Це необхідно для того, щоб згодом правильно порахувати мешканцям плату за теплопостачання за той період, коли в квартирах було дійсно тепло», – сказав він.

Заступник голови КМДА також зазначив, що столична влада буде жорстко контролювати це питання.

Також П.Пантелеєв сказав, що опалювальний сезон у Києві проходить злагоджено і в установленому порядку. Але є поодинокі випадки, коли тепло в приміщеннях відсутня.

«Тепло на будинок пущено, але не всі стояки можуть працювати.Наприклад, може бути так, що в трьох під’їздах тепло є, а в одному – немає. А все через завоздушенності систем опалення будинку. Це перешкоджає циркуляції теплоносія. У цих випадках працюють ЖЕКи – стравлюють повітря.І це також повинно проводитися оперативно», – пояснив він.

Джерело: gorodkiev.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно