Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Японія виділить Україні $ 3,6 мільйона на відновлення східних областей

18930.jpg
 

Кошти, зокрема, будуть спрямовані на відновлення житла, закупівлю медичного обладнання, тренінги і навчання переміщених осіб.
Японія в 2018 році виділить Україні 3,6 млн дол. На гуманітарну підтримку східних областей, а також на їх відновлення.

Про це заявив посол Японії Шигекі Суми на прес-конференції в Києві.

«У 2018 році уряд Японії надасть близько 4 млн дол.», – сказав Суми.

За його словами, кошти, зокрема, будуть спрямовані на відновлення житла, закупівлю медичного обладнання, тренінги і навчання переміщених осіб.При цьому основна частина коштів буде виділена як фінансова підтримка відновлення постраждалих регіонів сходу України.

Кошти будуть розподілені на сім проектів, які будуть реалізовувати Міжнародна організація з міграції, Програма розвитку ООН, управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців, Дитячий фонд ООН, Управління ООН з обслуговування проектів іВсесвітня організація охорони здоров’я.

У свою чергу, координатор системи ООН в Україні Ніл Уокер, який був присутній на прес-конференції, підкреслив, що кошти уряду Японії будуть використані для забезпечення зайнятості, захисту навколишнього середовища, забезпечення безпеки громадян.

«Підтримка людей в постраждалих регіонах є нашим пріоритетним завданням», – зазначив Вокер.

У свою чергу, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, який також був присутній на прес-конференції, висловив подяку Японії за незмінну гуманітарну і економічну підтримку.

«Завдяки уряду Японії в Україні реалізуються найважливіші проекти, зокрема – реконструкція Ботнічної станції аерації в Києві», – сказав міністр.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно