Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Японський пивний бар, побудований з непотрібних речей

 

У маленькому селищі Камікацу архітектурне бюро Hiroshi Nakamura & NAP за допомогою місцевих жителів побудувало паб зі старих речей.
Жителі селища Камікацу в Японії прагнуть до нульового показника викидів відходів, активно беручи участь в переробці сміття і сортуючи його на 34 категорії. Селище вже досяг практично максимальному ступені утилізації.Поки суспільство масового виробництва і масового споживання знаходиться в глухому куті, маленький світ Камікацу сповнений великих надій на те, що ситуацію можна змінити.

Будинок Камікацу – це одне з декількох громадських будівель в місті, побудованих архітектурною фірмою Hiroshi Nakamura & NAP за участю місцевих жителів. Він же пивоварний завод, він же паб і магазин, в якому місцеві жителі можуть купити продукти.

Головний восьмиметровий фасад викладений зі старих вікон з подвійними скельцями.”Ми зібрали вікна, світло з яких в минулому висвітлював місто, щоб вони служили нагадуванням, своєрідним маяком надії в місті, що бореться з скорочується числом населення”, – розповіли архітектори Hiroshi Nakamura & NAP.

Головний зал прикрашає люстра, зроблена з пляшок, зібраних в цьому районі. Архітектори переобладнали і відреставрували старі меблі: весільні скрині, стільці, столи, стелажі. Нове застосування знайшло навіть сільськогосподарське обладнання.Відходами плиткової фабрики виклали підлогу, а старі газети використовували в якості шпалер.

“Нам здається, що місцеві жителі, які збираються в цьому пабі, починають по-справжньому усвідомлювати, що їх участь в житті селища приносить радість творчості”, – вважають архітектори.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно