Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Яресько квапить Раду з відміною дотацій на комуналку

4895.jpg
 

Україна досі не отримала від Світового банку 1,3 млрд дол., Тому що депутати не прийняли два необхідних для надання фінансової допомоги законопроекту.

Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько під час традиційної години запитань до Уряду у п’ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Якщо ви хочете, щоб Світовий банк з нами працював і дав нам додаткові кредити і можливості – то ми повинні завершити ту роботу, яку ми почали. Ми зараз не можемо отримати за однією програмою 800 млн доларів, за другий – 500 млн”, – сказала міністр.

Вона пояснила, що надходження в Україну 1,3 млрд дол. Затримується, бо Верховна Рада не прийняла два законопроекти – № 2029а і № 2966. “Якщо ми будемо продовжувати такий підхід, буде менше і менше (кредитів – ред.)”, – заявила міністр.

Нагадаємо, законопроект «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг» (№2029а) передбачає повну відмову від дотування з бюджету тарифів на житлово-комунальні послуги.Проектом закону №2966 пропонується визначити порядок формування, правовий статус та організацію діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, межі її компетенції і повноважень.

Джерело: ukrinform.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно