Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Яресько: Податком обкладатиметься нерухомість від 60 кв. м

6188.jpg
 

Проект податкової реформи передбачає, що власники квартир площею до 60 кв метрів і приватних будинків площею до 120 кв. м не платитимуть податок на нерухомість. Про це сьогодні, 7 вересня, на брифінгу розповіла міністр фінансів України Наталя Яресько.

“Ми пропонуємо дати право місцевим радам підняти оподаткування елітної нерухомості. Це стосується виключно квартир площею понад 300 кв м і будинків площею більше 500 кв метрів. При цьому гроші від цього податку залишаться у місцевих бюджетах”, – підкреслила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінфін запропонував стягувати податок з усіх будинків і квартир, а також з промислових та складських об’єктів.Квартири площею більше 300 кв м і житлові будинки площею понад 500 кв м пропонувалося обкладати податком за фіксованою ставкою – 25 тис грн на рік.Для об’єктів житлової нерухомості, які мають меншу площу, визначати ставку податку Мінфін запропонував місцевим радам – ​​в межах від 0 до 3% від мінімальної заробітної плати за 1 кв м площі.

Відомство також розглядав ідею позбавлення податкових пільг власників промислових об’єктів і складських приміщень. Ставку податку для них пропонувалося зафіксувати на рівні до 3% від мінімальної заробітної плати за 1 кв м площі.

Джерело: biz.liga.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно