Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Яценюк доручив компенсувати витрати тим, хто не встиг вчасно оформити субсидії

5365.jpg
 

Місцеві органи повинні будуть компенсувати витрати найменш захищеним громадянам.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив компенсувати витрати громадянам, які не встигли вчасно оформити субсидії на житлово-комунальні послуги. Про це Яценюк заявив під час засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

“Думаю, що нам треба, Павло Валерійович (міністр соцполітики Павло Розенко, – ред.), Разом з вами прийняти наступне рішення: давайте внесемо зміни до постанови і доручимо місцевим комісіям органів місцевого самоврядування в таких окремих випадках приймати рішення про компенсацію самим малозабезпеченим громадянам сум коштів, які вонизаплатили за житлово-комунальні послуги навіть у тому випадку, якщо людина невчасно пішла і оформила цю субсидію “, – сказав Яценюк.

Одночасно він доручив міністрам соціальної політики Павлу Розенко, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадію Зубко та інфраструктури Андрій Пивоварський повторно розіслати громадянам заяви на отримання субсидій.

“Протягом серпня місяця ми з вами повторно розсилаємо через систему” Укрпошти “заяви на отримання субсидій, декларації і відповідне роз’яснювальний лист від уряду країни, як оформляється субсидія, що зроблено в цьому питання і що зроблено взагалі повсім соціальних і економічних питань “, – сказав Яценюк.

Джерело: rbc.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно