Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Яценюк розповів про нові норми споживання газу

7224.jpg
 

Соціальна норма споживання газу буде змінена: тепер виділяється не 200 кубометрів газу на місяць, а 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон.

Про це в “10 хвилинах з прем’єр-міністром” 1 листопада заявило глава уряду Арсеній Яценюк.

“Уряд прийняв рішення про введення так званої соціальної норми: кожна сім’я, яка використовує пріроднийгаз для опалення свого будинку, отримує соціальну норму 200 кубічних метрів газу на місяць за ціною, вдвічі менше, ніж ринкова ціна газу – 3600 гривень, ане 7 188 “, – зазначив Яценюк.

“Ми провели аналіз обсягів споживання природного газу в будинках, які в середньому опалюють 76 кв метрів площі. Це становить протягом опалювального сезону 1218 метрів кубічних газу”, – додав Яценюк.

За результатами аналізу уряд прийняв рішення змінити систему надання соціальної норми.

“Раніше ви отримували 200 кубометрів газу на місяць.Якщо заощадили і використовували в жовтні не 200, а 100 кубічних метрів, то зекономлених 100 кубометрів газу у вас просто згорали і ви не мали можливості їх перенести на листопад або інший місяць.Зараз ми виділяємо не 200 кубічних метрів газу на місяць, а на кожен будинок виділяємо 1200 кубічних метрів газу на весь опалювальний сезон – на 6 місяців “, – пояснив Яценюк.

“Це дає можливість у місяці, коли споживання газу буде менше, заощадити необхідний обсяг і коли температура буде нижчою, використовувати за найдешевшою ціною обсяг газу, зекономлений у попередньому місяці протягом опалювального сезону”, – додав прем’єр.

Також Яценюк повідомив, що зараз в сховищах накопичено 17 млрд кубометрів газу, що “дещо більше, ніж у минулому році”. При цьому він зазначив, що для опалювального сезону необхідно додатково закупити майже 5 млрд.Кубометрів газу і підкреслив важливість ощадливого використання енергоресурсів.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно