Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ЄБРР може відкрити кредитну лінію на $ 100 млн для термомодернізації будівель – Держенергоефективності

2742.jpg
 

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) ініціює відкриття нової кредитної лінії вартістю $ 100 млн на заходи з термомодернізації будівель, повідомив глава агентства Сергій Савчук після зустрічі з представниками проекту ЄБРР “Технічна допомога дляполіпшення енергетичних характеристик житлових будинків “25 лютого.

Згідно з повідомленням прес-служби Держагентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності), представники ЄБРР підтримали необхідність якнайшвидшого прийняття проекту закону “Про енергоефективність у будівлях” і запропонували фінансуваннязаходів з розробки програмного забезпечення для розрахунку енергетичної ефективності будівель.

“Голова Держенергоефективності С.Савчук після зустрічі з представниками ЕБРРсообщіл, що агентство підтримує ініціативу ЄБРР про початок нової кредитної лінії вартістю $ 100 млн. За словами С.Савчука планується, що в майбутньому виділені ЕБРРсредства будуть направлені на фінансування заходів з термомодернізації будівель “, – йдеться в повідомленні Держенергоефективності.

Найближчим часом Держенергоефективності підготує лист підтримки на адресу ЄБРР про необхідність початку нової кредитної лінії для України для фінансування заходів з термомодернізації будівель населенням.

Агентство також направить усі необхідні презентаційні та інформаційні матеріали, необхідні для більш детального вивчення планів України у сфері термомодернізації будівель: механізм компенсації частини вартості обладнання та матеріалів для ОСББ, розрахункинеобхідних коштів для житлових будинків до 2024 року, проект механізму надання допомоги для термомодернізації будівель малозабезпеченим верствам населення.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно