Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ЄС готовий виділити 125 млн євро на енергоефективні заходи в Україні – Геннадій Зубко

energy_efficiency
 

У майбутньому році ЄС готовий створити фонд вартістю 125 млн євро для підтримки енергоефективних заходів в Україні. Про це повідомив віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, виступаючи на V Національної конференції учасників ринку сталевого будівництва.

За його словами, саме енергоефективність – це основний напрямок, в якому рухається ринок будівництва.

“Впроваджено кілька інструментів, які стосуються фінансової підтримки держави і безпосередньо технічної підтримки. Тому що модернізація житлового сектора і впровадження енергоефективних заходів в промисловості і бізнесі – дуже важливе завдання для вільного і енергонезалежного держави. Я думаю, що саме ринок в 30 млрд євро, який відкривається за рахунок того, що ми бачимо перспективу зменшення з 18 млрд куб. м газу до майже 9 млрд куб. м, дає нам можливість залучати інвестиції”, – заявив Геннадій Зубко. Він додав, що для цього потрібно імплементувати дві директиви ЄС – №27 і 31, чим зараз займається Мінрегіон.

Також одним із основних напрямків роботи Мінрегіону Геннадій Зубко назвав дерегуляцію та усунення “бар’єрів, які стоять на шляху будівництва і не дозволяють просуватися вгору”. Серед тих речей, які міністерство може зробити для будринку, він виділив в першу чергу вдосконалення законодавства, спрощення дозвільних процедур і перегляд будівельних норм.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно