Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підготовка до Євробачення-2017 у Києві

andreevskiy214175344680
 

Влада столиці провела нараду з підготовки до міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, який наступного року відбудеться в Києві.

Уже визначено п’ять основних локацій, які задіють у заході. “Дві локації будуть розміщені в МВЦ – основна арена і прес-центр. EuroClub розміститься в БЦ “Парковий” (там знаходиться відомий вертолітний майданчик Януковича). Євросело організуємо на Хрещатику. Місце відкриття і закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється. Святкові заходи будуть проводитися в “Мистецькому Арсеналі”, КМДА або на території “Софії”, – повідомив на своїй сторінці в Фейсбук директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

Також, за його словами, на нараді детально обговорили необхідний благоустрій по кожному з майданчиків Євробачення. “Особливу увагу приділяємо благоустрою Лівобережної площі, оскільки там розташовані відразу дві локації. Обговорили можливість запуску річкового трамвайчика, який курсуватиме по Дніпру від Поштової площі до основного місця проведення фестивалю на Лівобережній. Визначили необхідність створення проекту зручних пішохідних переходів”, – повідомив Сергій Майзель.

Чиновник також уточнив, що в рамках підготовки до Євробачення-2017 буде проведено капремонт основного освітлення і дорожнього покриття, створена святкова ілюмінація на Броварському проспекті, Русанівській набережній і мосту Метро.

На Хрещатику буде створена комфортна зона, буде проведено ремонт дорожнього покриття та відремонтовано фонтан на Майдані Незалежності. Також визначили зміни в організації дорожнього руху та обговорили необхідність установки додаткових світлофорів.

Джерело: segodnya.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно