Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Юристи вже знайшли спосіб як не платити новий податок на нерухомість

2018.jpg
 

Розповідаю, як можна НЕ платити новий податок на нерухомість. Трохи клопітно, але цілком законно.

Отже, якщо вам НЕ пощастило і ви є власником кількох квартир / будинків, загальна площа яких перевищує 180 кв.м (пільгова сумарна площа, що не обкладається податком на нерухомість), пам’ятайте, що граничний “поріг” оподаткування може підняти БУДЬ сільрада на території України (п. 266.4.1 Податкового кодексу України)!

Наприклад, у вас є квартира в Києві в 200 кв.м і заміський будинок в 400 кв.м. І за це “щастя” в 2015 році ви повинні будете сплатити близько 10 000 грн податку ((200 + 400-180) * 2% від мінімальної заробітної плати). Само собою зрозуміло, ці 10 000 грн полетять в порожнечу (= “бюджет”).

Вихід є: ви знаходите і купуєте хату в самому забитому українському селі (а ще краще, купуєте її вскладчину з декількома друзями; а якщо є сто друзів – так це просто здорово, вийде по 0,5 кв. М на кожного!).У підсумку, сумарна площа вашої нерухомості стане трохи більше, скажімо, на 20 кв.м (200 + 400 + 20).

Але зате за законом сільрада цього забитого українського села може підняти для вас (з друзями) граничну норму неоподатковуваної нерухомості до, наприклад, 1000 кв.м (нагадую: п. 266.4.1 Податкового кодексу України). Таким чином, ви зі своїми 620 кв.м під оподаткування взагалі не потрапляєте!

Ви, звичайно, повинні будете “інвестувати” в забите українське село пару тисяч гривень, але, впевнений, зробите це з радістю, оскільки держава не дає цьому селу взагалі ні копійки.

Схема вірна (якщо, звичайно, читати оновлений Податковий кодекс буквально).Особисто я б пішов на це навіть не через економію на податках, а з принципу: безмозка уряд має бути витончено покарано за свою жадібність!

Джерело: antikor.com.ua

Возможно, Вам также будет интересно