Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

З початку 2018 року в місцеві бюджети зараховуватиметься 5% рентної плати за користування надрами – Порошенко

18346.jpg
 

Проект державного бюджету на 2018 рік передбачає збереження діючої дохідної бази місцевих бюджетів, а з початку року до цих бюджетів почне зараховуватися 5% рентної плати за користування надрами, заявляє президент України Петро Порошенко.
“З 1 січня 2018 року в місцеві бюджети зараховуватиметься 5% рентної плати за користування надрами”, – сказав він в ході II Всеукраїнського форуму об’єднаних громад “Ініціативи, які змінюють життя” в понеділок у Києві.

За словами глави держави, на наступний рік також запланована субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в розмірі майже 2 млрд грн.”В цілому ж державна підтримка проектів місцевого самоврядування в 2018 році складе 18,5 млрд (грн – ІФ)”, – додав президент.

П.Порошенко також висловив надію, що на цьому тижні Верховна Рада ухвалить у другому читанні та в цілому державний бюджет на 2018 рік.

Крім того, президент повідомив, що на наступний рік заплановано субвенцію на формування інфраструктури об’єднані територіальних громад – майже 2 млрд грн.”В цілому ж державна підтримка проектів місцевого самоврядування в 2018 році складе – дуже легко запам’ятати: 18-ий рік – 18,5 млрд грн”, – сказав він.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно