Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

З податком на нерухомість для киян ще нічого неясно

2403.jpg
 

Багатодітним сім’ям обіцяють пільги.

Оскільки введення нових норм з податку на нерухомість мало досить великий резонанс у суспільстві, в тому числі і серед киян, чиновники почали думати над тим, як зробити його менш болючим для мешканців.

На вирішення цього питання є ще рік, оскільки в 2015 році податок на нерухомість ті, хто повинні його платити, будуть оплачувати за старими правилами (які діяли роком раніше).

Зараз перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов бачить кілька варіантів для полегшення податкового навантаження для киян.По-перше, не встановлювати максимально можливу ставку податку (вона становить 2% від мінімальної зарплати за один квадратний метр площі, а обмежитися 1%). По-друге, можливо, для Києва збільшать неоподатковуваний мінімум для квартир з 60 кв. м до 80 кв. м.А також столична влада обіцяє пільги зі сплати цього податку для багатодітних сімей.

«У своєму законопроекті ми пропонуємо, якщо в сім’ї троє дітей і більше, то на кожну дитину 20 кв. м враховувати неоподатковуваними.Тобто, якщо сім’я багатодітна, то їй так компенсуємо витрати оподаткування », – зазначив Ніконов.

Разом з тим, вже в 2015 році столична влада планує залучити в бюджет завдяки податку на нерухомість 50 млн. Грн., Хоча в минулому році ця сума склала лише 11 млн.800 тис. Грн.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно