Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

З ринку можуть піти «дрібні» забудовники

886.jpg
 

Компанії можуть не впоратися з соціальним навантаженням міста.
Кількість дрібних і середніх столичних забудовників може різко зменшитися, оскільки вони не зможуть впоратися з соціальним навантаженням.

Таку думку висловив керівник відділу продажів ЖК «Park Stone» Дмитро Шостя, коментуючи ініціативу Київської міської державної адміністрації про пріоритетне будівництві соціальних об’єктів.

Раніше в КМДА повідомили, що мають намір впровадити відповідні зміни в процедуру надання дозволів на будівництво, зобов’язавши забудовників будувати соціальні об’єкти в пріоритетному порядку, ще до зведення власне житла.Зокрема, планується внести такі зміни в процедуру надання в користування земельних ділянок під забудову.

«Незважаючи на те, що зведення соціальної інфраструктури передбачено законодавством, багато забудовників відкладають це питання на кінець будівельного циклу, а потім« забувають »про необхідність побудувати садочок чи школу, посилаючись на відсутність грошей», -говорить експерт.

На його думку, якщо в столиці будуть впроваджені нові правила, багато учасників ринку можуть його просто покинути.

«Від забудовників, по суті, буде вимагатися вилучити« круглу »суму з оборотних коштів, навіть не почавши будівництво основного об’єкта.Будівництво сучасної школи або дитячого саду може обійтися в 10-30 млн. Грн.«Заморозити» такі кошти під силу тільки великим девелоперським компаніям, що реалізують одночасно декілька проектів і мають значні обороти, або холдингам, які мають в своєму складі комбінати будівельних матеріалів », – каже Шостя.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно