Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

З 2018 роки держава передасть 120 тисяч кілометрів місцевих доріг на баланс областей – Омелян

 

Він нагадав, що з наступного року держава буде містити тільки дороги державного значення.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сьогодні під час поїздки на Житомирщину сказав, що з 2018 року держава передасть 120 тис. Кілометрів місцевих доріг на баланс областей.

Про це міністр сказав 23 жовтня під час відкриття мосту в селі Рижани на Житомирщині, повідомили УНІАН в прес-службі Житомирської ОДА.

За його словами, з 1 січня 2018 року місцеві дороги перейдуть на обласний рівень з відповідним змістом.

«З 1 січня 2018 роки ми передаємо на обласний рівень 120 тисяч кілометрів доріг з відповідним фінансуванням. 5% з Дорожнього фонду підуть на заходи безпеки руху, щоб ми не втрачали українських громадян в ДТП.З наступного року вступає в дію Дорожній фонд, і ми нарешті будемо мати чіткий бюджет на весь поточний рік і розуміння, які кошти будуть надходити на ремонт існуючих і будівництво нових автошляхів, на відновлення мостів, на дорожню безпеку нанаступні роки. Це величезний крок вперед, це зовсім інший механізм, який повинен використовуватися на благо платників податків, бізнесу і українських громадян », – цитує Омеляна прес-служба.

Він нагадав, що з наступного року держава буде містити тільки дороги державного значення. Місцеві дороги будуть на балансі громад.І жителі будуть самі контролювати, як працюють голова громади, староста, питати, куди поділися гроші і де дороги.

Омелян також переконаний, що через 4-5 років між Україною та Польщею, між Україною і Угорщиною НЕ буде різниці в якості доріг, залізниць і авіасполучення.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно