Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

З 1 серпня вулиця Сагайдачного в Києві стане пішохідною

17334.jpg
 

Пішохідна зона буде організована включно з частиною Контрактовій площі.
З 1 серпня вулицю Сагайдачного на київському Подолі планується зробити пішохідною. Про це повідомив голова Подільської РДА Валентин Мондрієвський. Зараз, за ​​його словами, готується відповідне розпорядження КМДА.«Повинно бути підписано розпорядження, зараз узгоджується проект змін схеми руху транспорту.Якщо фахівці, включаючи поліцію, узгодять розпорядження, то Сагайдачного і частина Контрактовій площі стануть пішохідними тимчасово, як пілотний проект від Контрактової площі до вул. Андріївської, не вся Сагайдачного, а її частина », – повідомив Валентин Мондрієвський.

За його словами, розпорядження повинно бути готове і підписано вже до кінця цього тижня, тобто, до 1 серпня. Імовірність підписання розпорядження він називає високою.

Експеримент, за його словами, триватиме місяць-півтора – протягом серпня і перших тижня-двох вересня. Це, за словами чиновника, дозволить зрозуміти, наскільки комфортно буде нововведення для міста.«Ми проаналізуємо, подивимося, як будуть справлятися належні артерії в серпні – в більш вільний період, і на початку вересня, коли трафік буде більш активним», – пояснив він.

За словами Валентина Мондрієвського, головне завдання експерименту – створити комфортну пішохідну зону на майбутнє в рамках проекту по реконструкції Контрактової площі та вул. Сагайдачного, але при цьому не створити дискомфорту для інших учасників руху.«В залежності від того, як експеримент себе проявить, він буде або продовжений, або змінений», – повідомив чиновник.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно