Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

З заборгованістю за електрику і газ розбереться міжвідомчу групу при Кабміні

5793.jpg
 

Міненерговугілля відповідає за організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності робочої групи.

Кабмін вирішив создатьмежведомственную робочу групу з питань погашення заборгованості за електроенергію і газ. Про це йдеться в постанові від 12 серпня 2015 № 585.

Основними завданнями робочої групи є:

1) сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з підготовки пропозицій, визначення шляхів і способів вирішення питання щодо впровадження механізмів погашення заборгованості заелектроенергію і газ; підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади; вдосконалення нормативно-правової бази з питань погашення заборгованості за електроенергію та газ;

2) сприяння розвитку міжнародногоспівробітництва, у тому числі в сфері залучення інвестицій та сучасних технологій, між органами держвлади України та компетентними органами інших держав, міжнародними організаціями та підприємствами у сфері паливно-енергетичного комплексу.

Робоча група утворюється у складі голови, заступника голови, секретаря та її членів. Посадовий склад робочої групи затверджується Кабінетом Міністрів.

Головою робочої групи є Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку.

Формою роботи робочої групи є засідання, які проводяться за рішенням її голови.

До участі в засіданні робочої групи можуть залучатися представники державних органів, підприємств, установ, організацій, а також міжнародних організацій.

На своїх засіданнях робоча група розробляє відповідні пропозиції і рекомендації з питань, що належать до її компетенції, які фіксуються в протоколі засідання, і подає їх на розгляд Кабінету Міністрів.

Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності робочої групи здійснює Міненерговугілля.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно