Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

З осені можна буде зареєструвати нерухомість без хабарів

357.jpg
 

Прийняття закону про спрощену процедуру реєстрації прав на нерухоме майно усуне всі штучні перешкоди у цій сфері, включаючи і корупційну складову.
Про це заявив експерт у сфері правового регулювання земельних відносин Сергій Біленко, передає ГолосUA

“Фактично, йде виправлення тих помилок, які були допущені при впровадженні нової системи реєстрації прав на землю.З 2013 року всі права на землю реєструються в єдиному державному реєстрі прав на нерухоме майно. При його формуванні і в законодавчому регулюванні цього питання була допущена велика помилка – реєстр був створений з нуля.Державні акти, які люди мали на руках, діяли, але при продажу цих ділянок обов’язково треба було ще раз перереєструвати право власності “, – сказав він.

За словами експерта, новий законопроект пропонує, щоб вся інформація, яка була накопичена в старому земельний кадастр, в державному реєстрі земель, в автоматизованому режимі була перенесена до реєстру прав на нерухоме майно.

“Тобто, ці права не потрібно буде перереєструвати, адже це не тільки трата часу, не тільки витрачання коштів, а й корупція. Якщо законопроект все ж буде прийнятий у другому читанні, то всі ці штучні складнощі будуть усунені”, – підкреслив він.

Нагадаємо, парламент схвалив спрощення реєстрації прав на землю сільгосппризначення. За відповідний законопроект депутати проголосували в першому читанні.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно