Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

За що платять мешканці котеджних містечок?

5553.jpg
 

По більшості факторів котеджні містечка комфортніше, ніж традиційні селища, і вдома в них якісніше. Проте зручність доводиться оплачувати.

Тонкощі обслуговування

У котеджних містечках турботи про обслуговування будинку максимально полегшені. Їх бере на себе керуюча компанія (як правило, організована фірмою-забудовником).

Газ, електроенергія, Інтернет оплачуються за договорами, укладеними з постачальниками ресурсів (причому пільги не діють), окрему плату керуюча компанія стягує за обслуговування мереж.

Для ландшафтних чи ремонтних робіт по дому завжди можна оперативно викликати фахівця, але платити доводиться і за обслуговування всій території містечка.

До платних послуг відносяться:

  • освітлення місць загального користування;
  • техобслуговування систем водовідведення, зливової каналізації;
  • охорона загальної території, пропускна система, патрулювання;
  • ремонт інженерних систем, розташованих на територіїселища;
  • обладнання та ремонт дитячих і спортивних майданчиків;
  • обслуговування та ремонт доріг і пішохідних доріжок;
  • озеленення, покіс, полив клумб, газонів;
  • очищення території від снігу та його вивіз;
  • прибирання території, вивіз та утилізація сміття та ін.

Правила та обмеження

Жителі котеджного містечка повинні дотримуватися його правила.Зазвичай обмовляється, що можна садити на ділянках (наприклад не можна займатися городництвом), яких домашніх тварин дозволено заводити, що забороняється встановлення огорож, потрібно зміст в ідеальному порядку ділянки та ін.

Без дотримання встановлених норм і високих витрат на обслуговування котеджне містечко з анклаву благополуччя та естетики перетворився б на звичайний запущений селище.

Різні варіанти

Вартість обслуговування, яку встановлює керуюча компанія, різна для містечок різних класи та розміру (чим більше селище, тим менше оплата) і залежно від обсягу послуг може коливатися від 100 до 1000 у. е.на місяць (у регіонах тарифи менше, ніж під Києвом). Як правило, на суму платежу впливає ще й площа котеджу.

При виборі будинку в першу чергу необхідно дізнатися всі тарифи і статті витрат, щоб зіставити свої фінансові можливості з майбутніми витратами.

Способи скоротити вартість життя в котеджному містечку обмежені. Наприклад, можна не платити за вивезення сміття і робити це самостійно. Істотно заощадити транспортні витрати (до 300 у. Е.в місяць) дозволяє наявність поблизу будинку всіх потрібних служб (особливо дитячих установ) – необхідність часто їздити в місто знижується.

Джерело: superdom.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно