Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

За скандального забудовника Войцеховського внесли заставу 14 млн. гривень

111399
 

27 липня за скандального забудовника Анатолія Войцеховського внесли заставу. Як стало відомо, квитанцію про оплату отримав Печерський суд столиці.

Як відомо, в ніч на 17 липня Печерський суд Києва призначив забудовнику запобіжний захід у вигляді двох місяців в’язниці з можливістю вийти під заставу в 14 млн. грн. Прокуратура вимагала 50 мільйонів застави.

26 липня Апеляційний суд повинен був розглянути скаргу Войцеховського на арешт. Однак засідання перенесли на 4 серпня. Адвокат забудовника Юліан Волошин стверджував, що підзахисний не має коштів, необхідних для застави.

ГПУ повідомила про підозру Войцеховському 15 липня. Забудовника звинувачують в ухилянні від сплати податків на суму 12,5 млн. грн., створенні організованої злочинної групи та інших злочинах.

ГПУ об’єднала всі 46 виробництв проти Войцеховського з 2012 року в одне.Через будівельної афери Войцеховського 10 тисяч українців можуть залишитися без квартир і грошей – це в шість разів більше, ніж у інвесторів піраміди “Еліта-центр”.

Джерело: tsn.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно