Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

За справність лічильників тепер відповідатимуть комунальники

9297.jpg
 

Повірка лічильника води безкоштовно. З цього року комунальники зобов’язані стежити за справністю приладів. Послуга вже включена в тариф. В Мінекономіки стверджують – спритники-комунальники більше не можуть брати зі споживачів гроші.

Вимагати гроші комунальникам дозволяв колишній закон про метрологію.

Безкоштовної була перевірка лічильника. Але за те, щоб його зняли і відвезли на перевірку, “тямущі” комунальники брали зі споживачів гроші. Від 50 – до 500 гривень.

Зараз же в міському господарстві працюють за новими правилами, де чітко вказано – обслуговування приладу обліку – їх прямий обов’язок, а витрати на повірку і все, що з нею пов’язано, вже включені в комунальний тариф.

“Завдання, власне, самої людини – це вчасно і регулярно оплачувати рахунки, які йому виставляють щомісяця.Все інше – стежити за тим, коли треба здійснювати цю перевірку, організовувати цю перевірку, погоджувати дати її проведення і так далі – це обов’язок самого постачальника “, – пояснив МаксімНефедов, заступник міністра економіки і торгового розвитку України.

Зараз замість ЖЕКів повіркою лічильників займаються безпосередньо постачальники послуг. Кажуть, їх співробітники тепер не мають права брати зі споживачів гроші.

Співробітників “Київводоканал”, які по-старому все ж ризикнуть нажитися на споживачах, обіцяють звільняти.

Джерело: segodnya.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно