Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

За виходом Великобританії з ЄС піде зниження цін на житло

11959.jpg
 

Казначейство Великобританії ще до референдуму прогнозувало, що в разі виходу країни з ЄС ціни на житло опустяться на 18%. А Національна асоціація агентів із нерухомості (NAEA) – що це скоротить потік імміграції, і в 2018 році середня вартість житла знизиться на € 3 000, а в Лондоні – на € 10 000.

На думку Річарда Доннела з компанії Hometrack, результат голосування на референдумі призвів до того, що найближче майбутнє житлового сектора Великобританії виглядає невизначеним.

“Вихід країни з ЄС відразу призведе до різкого уповільнення зростання цін на житло і спаду продажів. Адже покупці будуть вичікувати і спостерігати, як ця подія позначиться на фінансових ринках і економіці в цілому. Рішення про те, щоб покинути Євросоюз, особливо сильно вдарить по ринку Лондона”, – заявляє фахівець.

У той же час деякі експерти вважають, що “Брексил” призведе до “бульбашки” в деяких сегментах ринку нерухомості британської столиці. Справа в тому, що на тлі результатів референдуму фунт стерлінга подешевшав до рівня 1985 року. Це створює короткострокову можливість вигідного придбання нерухомості для інвесторів, що розплачуються в доларах США і євро. З цим згодні і аналітики компанії Stirling Ackroyd.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно