Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

За використання приладів для зниження показань лічильника посилять відповідальність

18896.jpg
 

Кримінальний кодекс можуть доповнити новою статтею.
Пропонується встановити кримінальну відповідальність за виготовлення, збут або використання пристроїв, що блокують роботу електронних засобів обліку (лічильників) з метою розкрадання електричної і теплової енергії.

Зокрема, пропонується за виготовлення, збут або використання пристроїв, що блокують роботу електронних лічильників карати штрафом до 500 НМДГ або виправними роботами на строк до 2-х років

За ті самі дії, вчинені повторно або за попередньоюзмовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища – штраф від 500 до 1000 НМДГ або позбавлення волі до 5 років;

Якщо такі дії завдали матеріальної шкоди у великому розмірі, або спричинили небезпеку для життя чи здоров’я людей – штраф від десятидо сорока тисяч НМДГ або позбавленням волі до 5 років.

При цьому майнові збитки вважається завданою у великому розмірі, якщо він в 250 і більше разів перевищує НМДГ. В особливо великих розмірах – якщо в 600 і більше разів перевищує НМДГ.

Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований законопроект № 3819 «Про внесення доповнення до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за виготовлення, збут або використання пристроїв, що блокують роботу електонних засобів обліку(Лічильників) з метою розкрадання електричної і теплової енергії) ».

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно