Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Заборона будівництва в Севастополі призведе до невиконання бюджету і зриву десятків соціальних програм

283.jpg
 

Розпорядження «Про заборону здійснення капітального будівництва на території м. Севастополя», підписане 17 квітня, спричинить невиконання бюджету і зрив десятків соціальних програм, вважають в керівництві Житлово-будівельного товариства «Анит».
«Якщо врахувати, що зупинена робота понад 30 тільки великих будівельних компаній і стільки ж компаній-перевізників, а 20 найбільших будівельних супермаркетів залишилися без основних покупців, то сума не отриманих у бюджет коштів може скласти сотні мільйоніврублів », – йдеться у відкритій заяві обслуговуючого кооперативу.

Керівництво також вважає, що оскільки в 2014 році в Севастополі передбачалося побудувати більше 250 тисяч квадратних метрів загальної площі житла, тобто, в середньому 20 тисяч на місяць, то в результаті за два останні місяці вже не побудовано близько 40 тисяч квадратних метрівплощ.

За твердженням ЖСТ «Анит», при створеної ситуації інвестори також терплять чималі збитки, в результаті чого одні підуть з Севастополя, інші, знаючи про таку ситуацію, не прийдуть взагалі, хоча в минулому році Севастополь за темпами зростання прямих іноземних інвестицій, а це115%, займав 1 місце в країні.

«А головне, чи захочуть пайовики, за відсутності гарантій, вкладати свої гроші в будівництво будинків, які завтра будуть знесені?», – Акцентується керівництвом.

«На початок січня 2014 року в Севастополі налічувалося 56 недобудованих багатоквартирних житлових будинків загальною площею 328 тис. м2, всього ж велося будівництво 180 об’єктів. Сьогодні будівництва стоять », – укладено в заяві.

Джерело: sevnews.info

Возможно, Вам также будет интересно