Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Забудова віддалених районів Києва знизить навантаження на центр

11505.jpg
 

Розвиток транспортної інфраструктури дозволить забудовникам інтенсивніше освоювати віддалені частини міста, знизивши при цьому навантаження на центральні райони. Таку думку висловила керівник аналітичного департаменту девелоперської компанії “Інтергал-Буд” Анна Лаєвський, коментуючи представлений нещодавно проект транспортної стратегії.

“У випадку, якщо будуть реалізовані плани міської влади щодо поліпшення транспортного сполучення з такими масивами як Виноградар, Троєщина (в першу чергу – за рахунок будівництва гілок метрополітену), Борщагівка, їх інвестиційна привабливість підвищиться. Відповідно, забудовникам буде більш цікаво освоювати вільні земельні ділянки в цих локаціях, а не ущільнювати існуючу забудову в активно забудованих на сьогоднішній день районах. А це призведе як до економічного розвитку масивів, так і до розвитку соціальної інфраструктури”, – відзначає експерт.

За її словами, великий потенціал у зв’язку з цим має Троєщина. Вирішивши основну проблему даного масиву – наявність метро, ​​міська влада може стимулювати стрімке зростання кількості нових житлових проектів в районі. А це призведе і до створення нової упорядкованої зони відпочинку по аналогії з Оболонською набережною.

Серед питань, вирішення яких поки немає в стратегії – будівництво нових транспортних розв’язок на найбільш проблемних ділянках.

“Хороша ідея зробити Поділ пішохідним, але об’їжджати пішохідну зону по вузьких вуличках теж неможливо. Ця ініціатива без вирішення питання розв’язок може перетворити центр міста в постійну пробку”, – говорить А. Лаєвський.

Також мало уваги, на її думку, приділено будівництву надземних і підземних переходів, які повинні прискорити рух транспорту за рахунок зменшення числа світлофорів.

“Сьогодні ми бачимо протилежну тенденцію: “швидке рішення” – це встановити черговий світлофор з “зеброю”, тим самим уповільнивши загальний потік, сприяючи заторів у години пік. Як передвиборна акція це може і спрацьовує. Але транспортні проблеми міста тільки посилює. Потоки пішоходів і транспорту потрібно максимально розмежовувати”, – відзначає експерт.

Джерело: ubr.ua

, , , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно