Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Забудови зелених зон Києва хочуть заборонити до прийняття Генплану.

3418.jpg
 

Мораторій посприяє поліпшенню екологічної ситуації та зниження напруги навколо забудов.

Ряд народних депутатів пропонують до прийняття нового Генерального плану Києва ввести мораторій на виконання підготовчих і будівельних робіт щодо будь-яких нових і незавершених об’єктів у столичних природоохоронних зонах і на відстані до 100 м відводних об’єктів.

Відповідний проект закону №2629 “Про мораторій на будівництво об’єктів на окремих дільницях у Києві” від 10 квітня оприлюднено на сайті Верховної Ради.

“Прийняття даного проекту закону зупинить неконтрольований процес подальшої незаконної забудови в Києві до прийняття нового Генерального плану Києва”, – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Законопроектом пропонується ввести тимчасовий мораторій на будівництво об’єктів будь-якого призначення на земельних ділянках на островах Дніпра в межах Києва, в урочищах і над ними, з крутими схилами і на ділянках з зеленими насадженнями на прибудинкових територіях,а також в охоронній буферній зоні навколо включених до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО об’єктів.

Авторами законопроекту виступають 48 народних депутатів від “Блоку Петра Порошенка”, “Радикальної партії”, “Батьківщини”, “Народного фронту” і “Об’єднання” Самопоміч “, а також позафракційних.

На думку авторів законопроекту, прийняття мораторію поліпшить рекреаційні умови в Києві і знизить напругу між жителями столиці та забудовниками.

Джерело: focus.ua

Возможно, Вам также будет интересно