Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Забудовника хочуть змусити знести «зайві» поверхи в будинку

1159.jpg
 

Об’єкт побудували з порушенням норм.
У центрі Києва за адресою: Музейний провулок, 2-А надали дозвіл на добудову триповерхового будинку ще одним поверхом. Згодом, під виглядом будівництва мансардного поверху було побудовано ще 8 поверхів.

Мер столиці Віталій Кличко виступає за демонтаж незаконно побудованих поверхів. Уже доручено відповідним службам підготувати необхідні документи до суду і для прокурорського реагування.

Аналогічна ситуація виникла і з будівництвом приміщення в Подільському районі на вулиці Нижній Вал, 25-27, де було дозволено побудувати 5-поверховий будинок.Згодом інвестиційної компанії було дано дозвіл на коригування проектної документації, в результаті чого був побудований 14-поверховий будинок.

Конфліктна ситуація виникла і з будівництвом за адресою: Десятинний провулок, 3-5.Будівництво ведеться в буферній зоні Софії Київської. Як зазначив заступник голови КМДА Павло Рябікін, така ситуація зараз не тільки в центральній частині міста.Зокрема, на Троєщині на вулиці Драйзера, 40 був зарезервований ділянку для будівництва школи, проте в даний час там виконуються роботи зі зведення багатоповерхових будинків.

«Це тільки окремі випадки кричущих порушень, яким потрібно покласти край.Щоб такий «вірус незаконного будівництва» не став системним і масовим », – сказав Павло Рябікін.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно