Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Забудовники будуть «тримати» ціну за рахунок зменшення загальної площі квартир

5842.jpg
 

На ринку буде збільшуватися кількість квартир маленькою площею – 25-35 кв. м, щоб як і раніше пропонувати житло по 25-30 тис. дол.

Таку думку озвучила Ганна Іскіердо, директор проектної компанії «АИММ-ГРУП».

«Сьогодні ринок будівництва переживає якісні зміни. Архітектори задають нову якість житла, комфортне середовище для людини, а будівельники все більше до них прислухаються.Так зване соціальне житло тепер вимагає нового підходу: комфортна архітектура, благоустрій, простір для людини, а не для машин, закриті безпечні двори.Саме ці критерії допоможуть залишитися житлу, де загальна ціна за квартиру буде доступною, але от площа такого житла зменшиться. Якщо сьогодні за 25 тис. Дол. Можна купити квартиру 28-40 кв.м залежно від характеристик і класу житла, то в майбутньому за ці гроші можна буде придбати житло площею 25-30 кв. м. Покупець адже вже знає, що за ті ж гроші він може вимагати більше і краще », – говорить експерт.

За її словами, собівартість будівництва буде рости і щоб не підвищувати загальну вартість квартири, компанії зменшать площа пропонованого об’єкта.Анна Іскіердо зазначила, що малогабаритне житло в основному купують молоді сім’ї, багато з яких приїжджають в столицю в пошуках роботи, а також молоді сім’ї з 2-х чоловік.

Проектують таке житло в основному в об’єктах економ-класу, а також у невеликій кількості в комфорт-класі.

Джерело: 100realty.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно