Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Забудовники допомагають покупцям продавати старі квартири

_original
 

Суть так званої програми trade-in полягає в тому, що забудовник через довіреного брокера або агентство сприяє реалізації наявного у потенційного покупця житла, одночасно бронюючи квартиру в новобудові за цим покупцем на певний час. Про це розповіла комерційний директор компанії “Інтергал-Буд” Юлія Горох.

За словами експерта, з одного боку, покупець отримує можливість зафіксувати ціну на вподобану квартиру. З іншого – забудовник сам зацікавлений у тому, щоб це житло на вторинному ринку було продано і тому всіляко стимулювати до цього брокера. “Основна маса покупців поки все-таки готові купувати житло за 100% вартості і приходять з уже готовою сумою. Однак зі стрімким старінням житлового фонду на вторинному ринку бажаючих позбутися від квартир у хрущовках, сталінках і панельних будинках буде все більше. Можна буде говорити навіть про новий тренд – причиною покупки нового житла буде не просто бажання здобути або розширити житлоплощу, інвестувати, а замінити старе житло на новий фонд”, – говорить експерт “Інтергал-Буда”.

Ю.Горох зазначила, що в компанії “Інтергал-Буд” за кілька місяців дії такої програми до 5% договорів було укладено саме за системою trade-in. У той же час експерт прогнозує, що кількість пропозицій такого роду на ринку буде збільшуватися і з часом обсяг продажів “по ланцюжку” (вторинний – первинний ринок) може досягти 15-20% обсягів ринку.

Джерело: ubr.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно