Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Забудовники змушені зменшувати площу квартир

6776.jpg
 

Будівельні компанії пристосовуються до зниження попиту на житло через економічної кризи в країні.Один із способів привернути покупців у ситуації – зменшувати площу квартир, що робить їх більш доступними для покупців, розповів керівник відділу продажів ЖК “Park Stone” Дмитро Шостя.

За його словами, такий крок дозволяє будівельним компаніям активніше конкурувати з пропозиціями на вторинному ринку. “Не секрет, що при ідентичній вартості нерухомості покупці віддають перевагу квартирам у новобудовах.Набагато приємніше жити в новому чистому під’їзді як правило, з охоронюваною територією і наявністю підземного паркінгу, в квартирах хорошим видом з вікна і новими інженерними мережами. Поодинокі будівельні компанії вже пропонують квартири з обробкою “, – відзначає експерт.

Він також додав, що коли в докризовий період більшість будівельних компаній пропонували покупцям одно- і двокімнатні квартири, площею 50-55 кв. м і 85-90 кв. м відповідно, то зараз є багато пропозицій одиничок по 30-35 кв. м, а “двушок” – по 65-70 кв. м.”Причому, деякі забудовники – як і в 2009 р – знову переробляють існуючі проекти, щоб зменшити площу житла”, -говорить Д. Шостя.

Експерт нагадав, що зараз покупці можуть купувати житло лише за власні заощадження, оскільки ринок іпотеки практично зупинився.Не секрет, що іпотечні позики зараз видають лише не більше півтора десятків банків, а процентні ставки стартують від 22% річних у гривні. “Основна маса покупців має в кишені суму до $ 50-70 тис., Яку вони хочуть витратити на покупку нерухомості.За ці гроші можна придбати лише невелику за площею квартиру. Ось забудовники і підлаштовуються під існуючий попит “, – розповідає керівник відділу продажів ЖК” Park Stone “.

За словами Д.Шості, протягом найближчого року ситуація на ринку нерухомості істотно не покращиться, тому будівельні компанії і раніше будуть орієнтовані на маленькі квартири. “Але деякі компанії все ж” перегинають палицю “.Наприклад, в окремих новобудовах вже з’явилися пропозиції нерухомості площею по 14-18 кв. м, яка пропонується за ціною до 300-400 тис. грн. Але чи готові українці знову масово купувати таке житло, як після попередньої кризи, питання відкрите “, – резюмував експерт.

Джерело: ubr.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно