Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Забудовники розповіли про корупційні тарифи, які діяли в Україні

505.jpg
 

Після оприлюднення цієї інформації регіональні керівники Держархбудінспекції звільнилися.
По Києву корупційна складова, яка супроводжувала процес будівництва та введення об’єктів в експлуатацію, досягала 150 доларів на квадратний метр. Про це ІАП «Столична нерухомість» розповів Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації забудовників України.

«Ці суми забудовники називали корупційним податком і відомі були конкретні такси за кожну дію чиновників.Так, відведення землі – до 30 доларів за метр, реєстрація прав на землю – приблизно 3 долари за метр, отримання містобудівних умов – від 5 до 10 доларів за метр, зміни в ДБН – 5 доларів, отримання дозволу, реєстрація декларації – від 5 до 15 доларів за метр, введення вексплуатацію – близько 10 доларів з метра, отримання технічних умов – до 30 доларів за метр », – розповів Лев Парцхаладзе.

Також, за його словами, коли забудовники довели цю інформацію до профільного міністра (Гройсмана), керівники всіх регіональних відділень Державної архітектурно-будівельної інспекції, крім столичного, написали заяви про звільнення за власнимбажанням.

Раніше повідомлялося, що через корупційні схеми, за нове житло покупці платять на 20% дорожче, ніж могли б, якби корупції в будівельній сфері не було.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно