Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Загальна вартість всієї нерухомості світу досягла $ 228 трлн

16999.jpg
 

Три чверті загальної вартості світової нерухомості доводиться на житло.
Сукупна вартість всієї нерухомості світу в даний час складає $ 228 трлн, йдеться в повідомленні компанії Savills. У ньому наголошується, що на початку 2016 року цей показник становив $ 217 трлн.

“Збільшення вартості об’єктів призвело до того, що сукупний показник виріс до $ 228 трлн у фіксованих цінах (+ 5% в реальному вираженні)”, – розповіла директор відділу світових досліджень Savills Іоланда Барнс.Згідно зі звітом, три чверті загальної вартості світової нерухомості доводиться на житло ($ 168,5 трлн).

У матеріалах додається, що протягом останнього року сукупна вартість комерційної нерухомості росла швидше (+ 7%), ніж ціна житла (+ 5%).За словами експертів, вартість цього активу збільшувалася значно швидше, ніж ціна всіх світових облігацій, але повільніше, ніж вартість акцій, яка в період з кінця 2015 року по кінець 2016 року зросла на 9%.

Як відзначають аналітики, світова нерухомість – дорожчий актив, ніж всі акції, облігації та боргові цінні папери, сукупна вартість яких складає $ 170. трлн.

Джерело: interfax.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно