Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

З українців будуть вибивати борги за комуналку колишні бандити

1463128804_kommunalka
 

Про це розповів юрист Олександр Дядюк.

«Приватні колектори почнуть активно вибивати борги з українців за комунальні послуги. Колишні бандити і тітушки, які вирішили підзаробити, будуть масово ставати приватними виконавцями. Адже державні виконавці через малі зарплати не виявляли особливого інтересу до громадян, які заборгували за оплату комуналки. Приватники ж будуть робити все, щоб вибити борги з українців. Чого не зробиш, щоб отримати відсотки за свою роботу», – підкреслює юрист Олександр Дядюк.

Експерт зазначає, що колектори зможуть описувати майно або забирати квартири тільки за рішенням суду. Однак будуть постійно залякувати громадян, щоб ті швидше погасили борги перед державою.

«Багато людей не знають законів і дозволяють колекторам нахабніти. Колектор може заходити до вас в квартиру або забирати майно, якщо у нього на руках є рішення суду. Тільки в такому випадку приватний виконавець буде діяти за законом. Якщо колектор приходить без відповідного рішення, то можна звертатися до суду, щоб оскаржити дії приватних виконавців. Якщо колектор не послухається, то фірму позбавляти ліцензії», – сказав А. Дядюк.

Також експерти радять не вступати в будь-які контакти з колекторами.

«Якщо до вас прийдуть колектори, які не відкривайте двері і не відповідайте по телефону. Не входьте з ними в приватні бесіди. Запам’ятайте, у колекторів без судових приставів і рішення суду на руках, немає прав входити в квартиру. Якщо приватні виконавці будуть намагатися проникнути в житло, потрібно викликати міліцію і кликати сусідів, з якими скласти акт, що до вас приходять невідомі люди і вимагають віддати своє майно. А щоб точно уберегти себе від колекторів, потрібно провести реструктуризацію боргів», – говорить правозахисниця Тетяна Яблонська.

У свою чергу, екс-міністр житлово-комунального господарства України Кучеренкоотметіл, що договір про реструктуризацію боргів – черговий механізм вибити з українців гроші з відсотками.

«Українцям вирішили надати розстрочку, щоб потім стягувати з них пеню за її прострочення. Якщо людина не зможе реструктуризувати борги, то у нього легко зможуть забрати квартиру через суд. Тому українцям з великими боргами за комуналку скоро варто очікувати близько своїх дверей колекторів», – зазначає А. Кучеренко.

Експерти радять хоча б частинами щомісяця оплачувати комуналку. Тоді вдасться уникнути великої заборгованості, непроханих гостей на порозі і якось протриматися до весни.

Нагадаємо, влітку Верховна Рада проголосувала за закон про виконавче провадження №2507а, відповідно до якого приватні фірми, як і державна виконавча служба, отримала можливість вибивати борги і забирати майно.

Джерело: ru.golos.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно