Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Замовити витяг про нормативну грошову оцінку землі можна онлайн

6801.jpg
 

5 жовтня Держслужба з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного управління представили нові електронні послуги в земельній сфері.

Інформація про власників та користувачів земельних участковпо всій території України доступна через Публічну кадастрову карту map.land.gov.ua.

Обов’язковою умовою отримання доступу до інформації є електронна ідентифікація заявника (фізичної або юридичної особи) – з використанням ЕЦП або альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську картку).

Інформаційна система автоматично обробляє запит і надає відомості про права власності на землю та дату їх придбання. Інформація надається на безоплатній основі.

Ще одна онлайн-послуга – замовлення витягу про нормативну грошову оцінку землі. Це одна з найбільш пошукових адміністративних послуг, що надаються землевпорядною службою.Відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них.

Отримати готове витяг можна в кожному з 660 центрів надання адміністративних послуг.При цьому необхідно пред’явити тільки документ, що засвідчує особу.

Прогнозується, що з 1 липня 2016 100% послуг Госгеокадастра будуть доступні онлайн.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно