Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Запорізький аеропорт очікує масштабна реконструкція

9339.jpg
 

Для цих цілей в цьому році з міського бюджету виділять понад 50 млн. Гривень.

Про це розповів мер міста Запоріжжя Володимир Буряк.

“У 2016 році влада міста дадуть гроші на реконструкцію дороги до аеропорту, встановлення огорожі навколо будівлі, модернізацію сигнального устаткування, ремонт терміналу і злітно-посадкової смуги. На це міським бюджетом передбачено 26 млн. Грн.- На дорогу до аеропорту і близько 27 млн. Грн – на його інфраструктуру “, – говорить мер міста.

“Також в планах розвитку КП” Міжнародний аеропорт “Запоріжжя на найближчі кілька років – реконструкція злітно-посадкової смуги, будівництво нового пасажирського терміналу, модернізація світлосигнального обладнання”, – зазначає Володимир Буряк.

За словами мера, в даний час влада міста Запоріжжя прагнуть включити запорізький аеропорт в програму розвитку аеропортів України до 2023 року. Відповідний лист уже направили в Кабінет міністрів України.

Нагадаємо, що з моменту розпаду Радянського Союзу запорізький аеропорт діяв в статусі державного підприємства. У початку 2013 року аеропорт передали з державної в комунальну власність. За минулий рік підприємством скористалося 160 тис.пасажирів. Аеропорт здійснює по 10 рейсів до Києва і Стамбул, є прибутковим.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно