Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Іноземним інвесторам дозволять купувати землю

ukraine
 

Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект № 4455 про внесення змін до Земельного кодексу стосовно права власності іноземних інвесторів на землю.

Законопроект передбачає норму про придбання у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення іноземними підприємствами, підприємствами, у статутному (складеному) капіталі яких є іноземна інвестиція (спільні підприємства, підприємства з іноземними інвестиціями), міжнародними урядовими та неурядовими організаціями.

Нагадаємо, зараз Земельним кодексом (ст.82) передбачено можливість набуття права власності на земельні ділянки несільськогосподарського призначення лише підприємствам із іноземними інвестиціями, іноземна інвестиція в статутному капіталі яких становить не менше 10%. Для підприємств зі 100% іноземним капіталом така можливість Земельним кодексом не передбачена. Тобто, законопроектом депутати пропонують закріпити за всіма іноземними інвесторами право придбання у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

Також у проекті встановлюється порядок звернення юросіб, створених за закордонним законодавством, щодо зацікавленості в придбанні земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної форми власності.

Передбачається, що прийняття змін істотно поліпшить інвестиційний клімат в Україні, сприятиме активізації бізнесу в регіонах, позитивно вплине на соціально-економічний розвиток держави.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно