Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Запропоновано фінансувати капремонти багатоквартирних будинків з державного та місцевих бюджетів

7116.jpg
 

У парламенті групою нардепів від БПП зареєстрований законопроект № 3 332 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансування капітальних ремонтів багатоквартирних будинків».

Метою проекту є вирішення проблем фінансування капітальних ремонтів багатоквартирних житлових будинків, які передаються співвласникам цих будинків відповідно до Закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Пропонується внести зміни до зазначеного Закону, а також Житловий кодекс і Закон «Про приватизацію державного житлового фонду», і встановити, що капітальні ремонти проводяться на условіяхсофінансірованія з держбюджету та відповідних місцевих бюджетів – упорядку, затвердженому Кабінетом Міністрів.

Замовниками капітального ремонту виступають органи місцевого самоврядування, йдеться в проекті.До переліку робіт, що підлягають виконанню при проведенні першого капітального ремонту, в обов’язковому порядку включаються роботи, спрямовані на підвищення рівня енергозабезпечення будинку.

Обстеження багатоквартирних будинків, що потребують капітального ремонту, і складання проектно-кошторисної документації на його проведення покладається на відповідні проектні організації за замовленням співвласників будинку.

Також у законопроекті зазначено, що передача спільного майна багатоквартирних будинків співвласникам багатоквартирних будинків здійснюється після проведення першого капітального ремонту таких будинків, або за згодою більшості співвласників.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно